پروفایل
 


    
شركت كشتيراني و حمل و نقل بين المللي آبرون بار در سال 1376 بـا دارا بودن مجـوزات كـرير- فـورواردر  ، ترانزيت و كشتيراني ، تاسيس و تاكنون اشتغال بكار دارد . جهت آشنائي بيشتر با خدمات شركت پاره اي از سرويسهاي مختلف بشرح ذيل بحضورتان ايفاد ميگردد .
1- ارائه خدمـات بنـدري - تخليه و بارگيري انبارداري و توزيع كالا در سراسر كشور و همچنين كارگزاري كشتي هاي حامل هر نوع  محموله در بنادر جنوب و شمال كشور .
2- حمل محمولات از بنادر اروپائي و خاور دور بوسيله كشتي به بندرعباس و بوسيله كشتي و كاميون از طريق تركيه به مقاصد مختلف در ايران و كشورهاي مشترك المنافع .
3- حمل محمولات با كانتينرهاي 20 و 40 فوت از كليه بنادر اروپائي و خاور دور و كشورهاي جنوبي خليج فارس به مقصد بندرعباس و ترانزيت آنها به مقاصد مختلف در كشورهاي مشترك المنافع و بالعكس .
4- حمل كالاهاي صادراتي بوسيله كاميونهاي ايراني به كشورهاي اروپائي و مشترك المنافع و همچنين بوسيله كشتي از بندرعباس به بنادر مختلف اروپائي و خاوردور .
5- حمل كالا با كاميونهاي ترك و بلغاري با نازلترين قيمت و دارا بودن پاركينگ و استراحتگاه اختصاصي در تهران و تبريز براي كاميونهاي ترك.
6- پذيرش هر گونه بار از مبدأ روسيه به اقصي نقاط ايران و حمل با كشتي چارترينگ از روسيه و دارا بودن امكانات ويژه نظير آمار لحظه اي حركت واگنهاي حامل بار وبهره مندي از اسكله اختصاصي در بندر آستراخان و انجام كليه امور ترخيص كالا و جابجائي و حمل داخلي از بندرانزلي و نوشهر به ساير نقاط .
7- قبول حمل محمولات اعم از مواد نفتي و ساير كالاهاي ديگر توسط راه آهن و يا حمل تركيبي و همچنين اينشركت با در دست داشتن بالغ بر پانصد تانكر آماده حمل و ترانزيت هر گونه مواد سوختي از قلمرو جمهوري اسلامي ايران مي باشد كه در سالهاي گذشته از جمله شركتهاي فعال در امر ترانزيت سوخت از جمله گازوئيل بوده است.
   شايان ذكراست شركت آبرون بار طي سالهاي گذشته بيشترين آمار ترانزيت محمـولات نفتي را از كشورهاي CIS به كشور تركيه دارا بوده و با استفاده از تجارب خود مي تواند بعنوان فورواردر و كريري قوي در اين زمينه با شما همكاري نمايد .
8- اين شركت از جمله فعالان حمل و نقل محصولات پتروشيمي ايران بوده و در سال گذشته تنها حمل كننده محصولات پتروشيمي اروميه به مقصد سوريه به شمار مي رود .
9- قبول انجام جابجائي هر گونه كالا در داخل و خارج از كشور بصورت پروژه اي و حمل داخلي و ترانزيتي.
10- دارا بودن سرويس روزانه حمل به اسلام قلعه افغانستان.
11- حمل و نقل تركيبي و انبار به انبار از اقصي نقاط جهان به قلمرو جمهوري اسلامي ايران و بالعكس.
12- ترانزيت كالا از كليه مرزها و بنادر درياي عمان و خليج فارس به كشورهاي آسياي ميانه و همجوار.
13- خدمات حمل و نقل ريلي در ايران، حوزه كشورهاي آسياي ميانه، مناطق قفقاز و بالتيك.
14- چارترينـــگ كشتــي در رابطــه با حمل فله، تــانكر، GENERAL CARGO و بشــكل TRAMP SHIPPING و به منظور واردات و صادرات و سرويس كانتينري.
15- دارا بودن نمايندگي در كشورهاي تركيه - سوريه- لبنان - آذربايجان و همچنين بهترين سرويس و نازلترين قيمت حمل به كشورهاي مشاراليه و بالعكس .
16- دارا بودن ناوگان حمل و نقل جاده اي با بهره وري از جديدترين كاميونها جهت حمل محمولات صادراتي وارداتي از ايران به اروپا و بالعكس.
17- حمل محمولات هوايي و ترخيص قطعي و ترانزيت محمـولات هوايـي از جمله فعاليتهاي روزمره اينشركت مي باشد .
18- حمل محمولات سنگين و ترافيكي نيز يكي ديگر از سرويسهاي اينشركت مي باشد .
   شايان ذكر است اين شركت در كليه مبادي ورودي و خروجي و بنادر مختلف كشور و گمركات داخلي داراي نمايندگي بوده و با در اختيار داشتن پرسنل مجرب و كارآمد علاوه بر سرويسهاي فوق در كليه امور مرتبط با حمل و نقل اعم از خدمات گمركي شامل تشريفات صدور اسناد، ورود و ترخيص كالا بدون انتقـال ارز و ثبت سفارش بـا استفـاده از تسهيلات و معافيت هاي قانوني تعاوني مرز نشينان، پيله وري، ملواني، حمل كالا به مناطق ويژه اقتصادي سيرجان و جلفا و بازارچه هاي مرزي، واردات و حمل كالا از طريق اينشركت به مناطق آزاد تجاري چابهار، قشم و كيش، بسته بندي، بارچيني، بيمه و انتخاب بهترين مسير و شيوه حمل و اعلام موقعيت بازار جهاني قادر به همكاري با شما مي باشد.